אחרי 15 שנות ניסיון טיפולי, פיתחתי שיטה המשלבת בין מזרח למערב ובין מגע לתנועה. אני נעזר בכלים כמו: שיאצו, עיסוי שיקומי,טריגר פוינט, סו-טאי וקינזיו טייפ כדי ליצור שינוי אצל המטופלים בהתאם לתסמינים שלהם.

 

טריגר פוינט
נקודת טריגר (TRP) היא נקודה מוחשית על שרירי השלד המכווצים כתוצאה מאספקה דלה של דם וחמצן לאזור. הטיפול עוזר להפחית כאבים באזורים התפוסים על ידי הזרמת דם לאזור תוך לחיצות ממושכות.

שחרור הכאב מנקודות אלו משפיע באופן חיובי על תנועה וגמישות השריר.

 

למי זה מתאים?

הטיפול עוזר למגוון רחב של בעיות כאב שלד-שריר, כאבי ראש, כאבים כרוניים ואקוטיים ועוד.

עיסוי אורטופדי שיקומי

טיפול שנותן מענה לבעיות אורטופדיות מגוונות ע"י שימוש בטכניקות מגע משיטות שונות כמו: אוסטאופתיה, פזיותרפיה ועוד. כאשר הטיפול בנוי מתשאול, אבחון אורטופדי ועבודה על השרירים, הגידים והמפרקים ע"י תנועה ואקטיבציה של המטופל.

שיאצו

שיטת טיפול במגע שמקורה ביפן ופועלת על פי עקרונות הרפואה הסינית. השיטה מבוססת על לחיצות באזורים שונים בגוף, ומתמקדת לא רק בתסמינים אלא גם בשורש הבעיה.

למי זה מתאים?
השיאצו יעיל לכאבי שרירים ושלד, כאבי ראש, מיגרנות, הפרעות שינה ועוד.

טייפ קינסיולוגי או קינזיו טייפ (KT) הוא כלי טיפולי לפציעות ספורט ולכל מצב של מתח שרירי או טווח תנועה מוגבל. הוא פותח על ידי הכירופרקט היפני ד"ר קנזו קאזה בשנות ה-70 מתוך כוונה להקל על כאב ולשפר את הריפוי ברקמות הרכות.

ישנם יתרונות רבים לקינזיו טייפ כמו: הקלה פרופריוצפטיבית , הקלה על שרירים תפוסים, האצה בריפוי כגון - הפחתת בצקת, ושיפור הניקוז הלימפתי וזרימת הדם.

 למי זה מתאים?

לכל מי שסובל מפציעה אקוטית/כרונית, כאבי שרירים, כאבי ראש אשר נובעים מאזורי גב עליון/צוואר תפוסים ועוד.

סו-טאי (סו – עבודה  טאי – גוף)

השיטה פותחה ע"י ד"ר השימוטו - נוירוכירורג יפני. היא מבוססת על מגע ותנועה עדינים ומדודים, הרחק מהאזור הכואב, תוך סנכרון עם הנשימה.

 

למי זה מתאים?

סו-טאי מתאים למגוון רחב של כאבי שלד ושרירים ועוזר לשחרור מתחים של היום יום.

איך מתבצע הטיפול?

בפגישה הראשונה מתבצע תשאול ואבחון תנועתי, על מנת להבין את הבעיה באופן מדויק יותר, בכדי לעזור למטופל באופן יעיל יותר.

בנוסף,  מטרת הטיפול היא להדריך את המטופל לנסות ולשנות הרגלים שמונעים ממנו להיפטר מהכאב שבגללו הגיע לטיפול.